Izolácia základov proti vlhkosti - Riešenia Icopal

Najkvalitnejšia tehla, najmodernejšia kuchynská linka či najdrahšia podlaha. Pre svoju novostavbu si vyberáte vždy to „naj“. Dôležitou investíciou, ktorú na prvý pohľad nevidno, je kvalitná izolácia základov proti vlhkosti. Pred vodou a vlhkosťou ochráni všetko dôležité: Múry, podlahu, nábytok aj zdravie všetkých členov domácnosti.

 

Vyberte hydroizoláciu, ktorú práve potrebujete

          Zemná vlhkosť                    Stekajúca voda                      Tlaková voda

Pozor si treba dať najmä na správny odhad hydrofyzikálneho namáhania na mieste stavby rodinného domu. Ten je najdôležitejším kritériom pri návrhu vhodnej izolácie základov. A podceňuje sa najčastejšie. Stupeň hydrofyzikálneho namáhania sa určuje na mieste stavby prostredníctvom hydrogeologického prieskumu. Rozlišujeme tri kategórie hydrofyzikálneho namáhania: Ak bude potrebné ochrániť spodnú stavbu len proti zemnej vlhkosti, postačí aplikovať jednu vrstvu hydroizolácie. Ak aj proti tlakovejstekajúcej vode, potrebné budú dve vrstvy. Na zhotovenie kvalitnej hydroizolácie spodnej stavby odporúča spoločnosť Icopal a.s. niektorý zo svojich Systémov bezpečnej izolácie základov Icopal. Tie zahŕňajú systémové riešenia pre všetky druhy namáhania.
    Táto stránka používa cookies v súlade so zásadami ochrany osobných údajov pre webové stránky spoločnosti BMI group Management UK Ltd. Pokračovaním v prehliadavaní stránky súhlasíte s používaním cookies.
    white background