Speed Profile SBS

Elastobit PV 40 Speed Profile SBS - asfaltový pás

Spodný modifikovaný asfaltovaný pás s technológiou Speed Profile® SBS

 

Podkladný asfaltovaný hydroizolačný pás modifikovaný SBS elastomérom na polyesterovej rohoži s minerálnym plnidlom, s hrúbkou 4,0 mm,  na povrchu s jemným pieskovým posypom, na spodnej strane s ochrannou fóliou. Pás sa vyrába na báze technológie „SPEED PROFILE® SBS”.

Aplikácia:

 

Podkladný asfaltovaný hydroizolačný pás modifikovaný SBS kaučukom s technológiou Speed Profile SBS sa používa vo viacvrstvových hydroizolačných systémoch plochých striech a v systémoch izolácií spodných stavieb ako pás proti tlakovej vode typ T. Aplikuje sa natavením, lepením k podkladu alebo mechanickým kotvením k podkladu.

 

  

Prečo pásy s technológiou Speed Profile®SBS?

 

uspora casu uspora plynu uspora penazi

 

ÚSPORA ČASU

Nová generácia pásov s hrebeňovým profilom na spodnej strane pásu umožňuje rýchlejšiu aplikáciu pásu, pretože hrebeňový profil rýchlo rozloží teplo a tým rýchlejšie sa roztaví asfaltová hmota modifikovaná SBS kaučukom, čo znamená v konečnom dôsledku úsporu času o 30%.

ÚSPORA PLYNU      

Pri natavovaní pásov Speed Profile SBS je nižšia spotreba plynu o 25% v porovnaní s pásmi s hladkým povrchom.

ÚSPORA PEŇAZÍ 

Rýchlejšia aplikácia asfaltovaných pásov, s nižšou spotrebou plynu, vyššia vodotesnosť asfaltovaných pásov a odolnosť proti starnutiu, to sú výhody asfaltovaných pásov Speed Profile SBS, ktoré v konečnom dôsledku šetria vaše peniaze.

Pásy Speed Profile SBS sú plne modifikované SBS kaučukom a sú vyrábané na vysokokvalitných sklenených a polyesterových nosných vložkách.

  • Celková stabilita parametrov je zaručená počas celej doby trvania záruky.
  • Plocha spodného pásu upravená hrebeňovým profilom je o 40% väčšia ako klasický hladký povrch štandardných asfaltovaných pásov, vďaka čomu jec roztavenie hmoty rýchlejšie a efektívnejšie po  celej šírke pásu.

ROVNOMERNÉspodný hrebenovy profil NATAVOVANIE

Na hrebeňovom profile je nanesená tenká separačná antiadhezívna fólia, ktorá umožňuje jej okamžité a úplné spálenie.

 

 

 

    Táto stránka používa cookies v súlade so zásadami ochrany osobných údajov pre webové stránky spoločnosti BMI group Management UK Ltd. Pokračovaním v prehliadavaní stránky súhlasíte s používaním cookies.
    white background