Icopal P Base 35ww Speed Profile SBS - asfaltový pás

Spodný asfaltovaný hydroizolačný pás s technológiou Speed Profile SBS 

Icopal_P_Base_35ww_speed_Profile_SBSPodkladový asfaltovaný hydroizolačný pás modifikovaný SBS elastomérom s minerálnym plnidlom, na polyesterovej rohoži vystuženej skleneným vláknom, s hmotnosťou 3,50 kg/m2 , na vrchnej strane s ochrannou PP fóliou, na spodnej strane s profilovaným povrchom na báze technológie „Speed Profile SBS ”.

 

 

Aplikácia:

Podkladový hydroizolačný natavovací pás s technológiou Speed Profile SBS. Používa sa ako podkladová vrstva vo viacvrstvových hydroizolačných strešných systémoch, alebo ako hydroizolačný pás pri izoláciách spodných stavieb. Aplikuje sa natavením.

 

O viac ako 30% zosilnená hlavná asfaltovo-kaučuková SBS hydroizolačná vrstva pásu sa nachádza nad nosnou vložkou z polyesterových vláken. Vďaka tomu pás :

- má o viac ako 30% lepšie hydroizolačné vlastnosti

- je o viac ako 30% odolnejší proti pôsobeniu UV žiarenia 

- o viac ako 30% narástla trvanlivosť priľnutia ochranného minerálneho posypu k asfaltu

 

 

Použitie technológie Speed Profile SBS na spodnej strane pásu zväčšuje spodný povrch pásu o 40%. Zaisťuje tak 100% istotu dokonalého natavenia pásu na podklad na jeho celom povrchu. Použitá technológia skracuje o 30% čas natavovania pásu na podklad. Vďaka menšiemu výdaju energie zostane nenarušená hlavná asfaltovo-kaučuková hydroizolačná vrstva pásu. Zaručuje tak zachovanie technických parametrov pásu počas celého obdobia životnosti pásu. 

  

  

    Táto stránka používa cookies v súlade so zásadami ochrany osobných údajov pre webové stránky spoločnosti BMI group Management UK Ltd. Pokračovaním v prehliadavaní stránky súhlasíte s používaním cookies.
    white background